Baner FaqČasto kladené otázky


Svatba


Jak se objednáme?

Svou poptávku mi zašlete pomocí kontaktního formuláře a já se Vám do pár dnů ozvu.

Jak vypadá závazná rezervace?

Vaše rezervace se stává závaznou v momentě, kdy obdržím rezervační poplatek v částce 2000 Kč. Je nutno jej uhradit co nejdříve, termín vaší svatby vám držím obsazený až po připsání částky na účet. Tato částka je v případě zrušení termínu klientem z jakéhokoliv důvodu nevratná.

Můžeme se sejít?

Určitě! Osobně se můžeme setkat v Havířově, jinak se s Vámi spojím telefonicky, nebo e-mailem.

Jak je to s dopravou?

Ráda za Vámi kamkoliv dojedu, vše závisí na naší domluvě. Dopravu na místo obřadu, hostiny či párového focení řeším vlastním vozem. Doprava v rámci Havířova/Ostravy a blízkého okolí je v ceně balíčku. Delší trasy pak záleží individuálně na domluvě.

A co naše společné focení?

Krásné novomanželské fotografie jsou snem každého páru. Plně se přizpůsobím Vašemu stylu – ať už toužíte po klasických svatebních pózách, nebo upřednostňujete nestrojené fotografie. Společně zvládneme obojí.

Kolik fotografií dostaneme?

To záleží na zvoleném balíčku. Nebojte se ale, ve výsledku je fotografií většinou více. Zašlu Vám všechny fotografie, které byste dle mého názoru rádi měli. Neupravené fotografie však nezasílám v žádné podobě.

Kdy a v jaké podobě fotografie dostaneme?

Svatební fotografie Vám předám v digitální podobě prostřednictvím webové foto galerie do 6-8 týdnů. Fotografie v plném tiskovém rozlišení Vám připravím na FlashDisk. Flashdisk s fotkami bude k vyzvednutí osobně, v případě domluvy lze zaslat poštou na vaši adresu za předem domluvený poštovní poplatek.

Kdy doplácíme svatební focení?

Doplatek, tedy zbývající cenu balíčku po odečtení zálohy doplácíte nejpozději v den Vaší svatby. Platbu lze provést hotově, nebo bankovním převodem.

A když budeme chtít něco navíc?

Ráda s Vámi na svatbě zůstanu déle, za každou hodinu focení nad rámec balíčku si účtuji 1 000 Kč.


Produktová fotografie


Jak dlouho fotíš produktové fotografie?

Jako produktová fotografka pracuji již od roku 2016. Právě ve focení produktů jsem se oproti jiným disciplínám našla. Správná produktová fotografie musí bez diskuze zaujmout během prvních pár vteřin, obvzláště v dnešní době sociálních sítí, kdy mají potenciální zákazníci na výběr z nepřeberného množství produktů, musí daná fotka okamžitě zaujmout.

Jaký máš přístup k produktové fotografii?

Za tu dobu, co pracuji s produktovou fotografií a jejím následným úpravováním jsem přišla na to, jak nesmírně důležité je zasadit daný produkt do jeho přirozeného prostředí, aby vyprávěl příběh a dobře reprezentoval a následně prodával produkt samotný. Produktová fotografie musí zaručeně zaujmout, ale také musí vytvořit ten správný dojem a vypovídat o firmě samotné. Kvalitně a správně provedená reklamní fotografie minimálně zvýší povědomí o Vaší firmě a produktech s nimi spojenými. Každá firma a zákazník je jiný, snažím se tedy maximálně přizpůsobit potřebám klienta, ať už jde o fotky na web, nebo na sociální sítě.